Jesteś tutaj

farby

25-TE URODZINY PAPIRUSA !!!

Z okazji 25 urodzin Papirusa przez dwa tygodnie - od 28.08 do 09.09.2017 r. udzielamy wszystkim Klientom 10% rabatu na cały asortyment !!! Powiedzcie o tym znajomym! Rabat nie sumuje się z innymi (np. rabaty klientów hurtowych lub Karta Dużej Rodziny) i naliczany jest od cen detalicznych. Świętujcie z nami, serdecznie zapraszamy !!!

Farby

Sklep plastyczny oferuje farby olejne, akryle, tempery, akwarele, gwasze, farby specjalistyczne (np. do tkanin, szkła, ceramiki, witrażowe) uznanych firm, np. VAN GOGH, REMBRANDT, RENESANS, KARMAŃSKI. Posiadamy też bogatą ofertę pędzli, m.in. z firmy KOZŁOWSKI oraz mediów, a także akcesoria malarskie.

Biuroserwis

Jesteśmy autoryzowanym biuroserwisem ogólnopolskiej sieci handlowej PARTNER XXI. Stałym klientom proponujemy ceny hurtowe i zakupy na bazie katalogu papierowego.

Oferta

Jesteśmy autoryzowanym biuroserwisem ogólnopolskiej sieci handlowej PARTNER XXI, firmom i instytucjom oferujemy materiały biurowe na podstawie katalogu.

Oferujemy szeroką gamę artykułów biurowych, papierniczych i szkolnych w nowej siedzibie przy Al.Niepodległości 776 w Sopocie, gdzie w jednym lokalu znajdują się:

Subskrybuj RSS - farby
Stronę napędza Drupal