Jesteś tutaj

sztalugi

25-TE URODZINY PAPIRUSA !!!

Z okazji 25 urodzin Papirusa przez dwa tygodnie - od 28.08 do 09.09.2017 r. udzielamy wszystkim Klientom 10% rabatu na cały asortyment !!! Powiedzcie o tym znajomym! Rabat nie sumuje się z innymi (np. rabaty klientów hurtowych lub Karta Dużej Rodziny) i naliczany jest od cen detalicznych. Świętujcie z nami, serdecznie zapraszamy !!!

Sztalugi

Sklep plastyczny oferuje sztalugi plenerowe, studyjne, stołowe, trójnogi i stojaki malarskie

Oferta

Jesteśmy autoryzowanym biuroserwisem ogólnopolskiej sieci handlowej PARTNER XXI, firmom i instytucjom oferujemy materiały biurowe na podstawie katalogu.

Oferujemy szeroką gamę artykułów biurowych, papierniczych i szkolnych w nowej siedzibie przy Al.Niepodległości 776 w Sopocie, gdzie w jednym lokalu znajdują się:

O Firmie

Od 1992 r. działamy w centrum Sopotu: do stycznia 2015 przy ul. Kościuszki i Jagiełły, a od lutego 2015 w nowej siedzibie przy Al.Niepodległości 776. Zapewniamy kompleksową obsługę. W jednym lokalu znajdują się:

  • SKLEP PAPIERNICZY
  • SKLEP PLASTYCZNY
  • USŁUGI: PIECZĄTKI, KSERO KOLOR, PLOTER, REKLAMA
  • BIUROSERWIS

Jesteśmy autoryzowanym biuroserwisem ogólnopolskiej sieci PARTNER XXI. Stałym klientom proponujemy ceny hurtowe i zakupy na bazie katalogu papierowego.

Subskrybuj RSS - sztalugi
Stronę napędza Drupal