Jesteś tutaj

kartridże

25-TE URODZINY PAPIRUSA !!!

Z okazji 25 urodzin Papirusa przez dwa tygodnie - od 28.08 do 09.09.2017 r. udzielamy wszystkim Klientom 10% rabatu na cały asortyment !!! Powiedzcie o tym znajomym! Rabat nie sumuje się z innymi (np. rabaty klientów hurtowych lub Karta Dużej Rodziny) i naliczany jest od cen detalicznych. Świętujcie z nami, serdecznie zapraszamy !!!

BIULETYN PROMOCYJNY

Tanie zakupy, promocje i gratisy!
Obejrzyj aktualny biuletyn i złóż zamówienie!

Biuletyn promocyjny - wrzesień 2014 (pobierz w wersji pdf)

KARTRIDŻE, CARTRIDGE, TUSZ, TONER

Specjalizujemy się w zaopatrzeniu firm i osób prywatnych w materiały eksploatacyjne do drukarek (tonery, kartridże, taśmy), oryginalne i zamienniki oraz akcesoria komputerowe (płyty CD-R, DVD, pendrive itp). Dzięki wieloletniej współpracy z największymi krajowymi importerami jesteśmy w stanie zamówić praktycznie każdy towar z asortymentu takich firm jak HP, CANON, EPSON, LEXMARK w konkurencyjnych cenach. Dajemy też pełną gwarancję na dobre jakościowo i tanie zamienniki firmy EPRIMO.

Oferta

Jesteśmy autoryzowanym biuroserwisem ogólnopolskiej sieci handlowej PARTNER XXI, firmom i instytucjom oferujemy materiały biurowe na podstawie katalogu.

Oferujemy szeroką gamę artykułów biurowych, papierniczych i szkolnych w nowej siedzibie przy Al.Niepodległości 776 w Sopocie, gdzie w jednym lokalu znajdują się:

O Firmie

Od 1992 r. działamy w centrum Sopotu: do stycznia 2015 przy ul. Kościuszki i Jagiełły, a od lutego 2015 w nowej siedzibie przy Al.Niepodległości 776. Zapewniamy kompleksową obsługę. W jednym lokalu znajdują się:

  • SKLEP PAPIERNICZY
  • SKLEP PLASTYCZNY
  • USŁUGI: PIECZĄTKI, KSERO KOLOR, PLOTER, REKLAMA
  • BIUROSERWIS

Jesteśmy autoryzowanym biuroserwisem ogólnopolskiej sieci PARTNER XXI. Stałym klientom proponujemy ceny hurtowe i zakupy na bazie katalogu papierowego.

Subskrybuj RSS - kartridże
Stronę napędza Drupal